ربيوت موزيك
موزيك

امروزه با پيشرفت و تغييرات بازار چهره بسياري از كسب و كارها تغيير كرده است، اجاره و كرايه خودرو و اتومبيل به يكي از كسب و كارهاي بسيار مفيد و سوده در بسياري از شهرها تبذيل گرديده كه علاوه بر رفع نياز كاربران درامد بسيار خوبي را براي صاحبان اين كسب و كارها بوجود آورده است.در ادامه با وبلاگ ماشين و خودرو همراه باشيد تا به بازار اجاره خودرو در كيش بپردازييم.
با نزديك شدن به تعطيلات نوروز بسياري از افراد براي مسافرت خود برنامه ريزي مي كنند، تعطيلاتي كه بهترين زمان براي گشت و گذار و استراحت است. شهرهاي بسيار خوبي از نظر طبيعت و جاذبه هاي توريستي در ايران وجود دارد كه مي توان آنها را انتخاب كرد.به دليل وسعت و تنوع بي نظير آب و هوا گزينه هاي بسيار خوبي را مي توان براساس نياز خود انتخاب كنيم از كوير و دشت گرفته تا جنگل و دريا ، حتي جزاير بي نظيري در ايران وجود دارد كه مي توان به آنها سفر كرد مانند كيش و قشم.افراد بسياري فكر مي كنند كه براي سفر بايد هزينه بسيار زيادي را كنار بگذارند اما در واقع اينطور نيست اگر از گردشگران و جهانگردان حرفه اي بپرسيد كه چگونه به شهرهاي زيادي سفر كرده اند از پاسخ آنها شگفت زده خواهيد شد. بسياري از گردشگران و جهانگردان داراي شغل هاي معمولي هستند و درامد بالايي ندارند اما در كنار اين افراد، كساني هستند كه با دارا بودن شغل هاي عالي و درامد بسيار مناسب نمي توانند حتي به كيش بروند.از طرفي مي توان گفت اين افراد نمي توانند هزينه هاي سفر خود را متعادل مي كنند، نكته اي كه در سفر وجود دارد اين است كه بايد هزينه هاي تمام كارهايي را كه مي خواهيد انجام دهيد به مقداري كاهش دهيد نه اينكه يكي از ايتم ها را به كلي حذف كنيد با اين كار مي توان گفت شما علاوه بر سفري لذت بخشي را كه قصد انجام آن را داشتيد تجربه مي كنيد.در ادامه با اطلاعات سفر به كيش همراه باشيد تا تمام آنچه كه بايد براي اجاره خودرو در كيش بدانيد را در اختيار شما قرار دهيم.
تمام آنچه كه بايد براي اجاره خودرو بدانيد
يكي ديگر از مواردي كه در سفر به چشم مي خورد اين است كه افراد قصد دارند با وسيله ي شخصي خود سفر كنند كه اين كار علاوه بر خستگي افراد در مسافت هاي طولاني باعث صرف هزينه هاي بسيار زياد مي شود. اما يكي از راهاي بسيار مناسب براي سفر استفاده از هواپيما و قطار مي باشد و در مقصد مي توان از راهكارهايي مانند اجاره خودرو استفاده كرد.در بسياري از نقاط دنيا اجاره و كرايه خودرو بسيار مطرح مي باشد و افراد به راحتي ماشين مورد نظر خود را انتخاب مي كنند و با كمترين هزينه از بهترين برندها استفاده مي كنند.امروزه در بسياري از مناطق ايران اين كار صورت مي گيرد و شما در بسياري از شهرها به خصوص مناطق آزاد مانند كيش مي توانيد اين كار را انجام دهيد و خودروهاي روز دنيا را سوار شده و از سواري با آن ها لذت ببريد.علاوه بر اين بسياري از افراد براي عروسي و مراسم ديگر اين كار را انجام مي دهند.براي كرايه خودرو نكاتي وجود دارد كه بايد به آن ها توجه كرد اين كارها باعث مي شود تا از دردسرهاي بعدي جلوگيري شود، در ادامه اين نكات را براي شما بيان مي كنيم و راهكارهاي اوليه را براي شما در زمينه اجاره خودرو در كيش و ساير نقاط را بيان مي كنيم.در ابتدا شما مي توانيد با سر زدن به سايت هاي اجاره خودرو و كرايه اتومبيل از شرايط اوليه اين كار و قيمت ها و اتومبيل هاي موجود آگاه شويد، با توجه به نياز خود و برند مورد علاقه خود يكي از بهترين گزينه ها را انتخاب كنيدبراي مثال مي توان به بيوك كاسكادا 2018 اشاره كرد كه يكي از متفاوت ترين خودروهاي حال حاضر دنيا است. در ادامه مي توانيد كليپي از معرفي نسخه 2016 اين اتومبيل را تماشا كنيد:

 

 

 

نكات طي تحويل خودرو

هنگام تحويل خودرو هميشه از شما مداركي جهت ضمانت گرفته مي شود. يادتان شمه من باب دادن مدارك ورود دريافت كنيد. در اثنا تحويل سواري با شما قراردادي بمنظور اجاره اتومبيل نوشته مي شود كه بايد به بندهاي آن زياد توجه كنيد.شرايط خاص را حتما از موسسه يا شركت اجاره دهنده، همانند اينكه درصورت خرابي خودرو چه اتفاقي مي افتد و يا ... سوال كنيد.در ضمن تحويل خودرو از نظر ظاهري و موتوري تا جاي ممكن اتومبيل را چك كنيد تا در حين بازگشت به مشكلي بر نخوريد. براي پشتگرمي اكثر از كاركرد ثابت و انعطاف پذير اجزاي متحرك آن ها را باز و راستي زنهار و خيانت كنيد براي مثال آيينه ها را چك كنيد يا به صورت دستي و يا به صورت اتومات ، لاستيك سواري را كاملا چك كنيد تا ظاهر مناسبي داشته رايحه و مارك ان ها يكسان است يا مدل آن ها با يكديگر تفاوت دارد.اجزاي داخلي اتومبيل و بخش مهم. تجهيزات داخلي بسيار بسيار هستند و از سرانجام و اينك كه بل وقت گير باشند ميتوانيد آن هايي كه مهم تر هستند را ابتدا امعان كنيد. مثلا شيشه بالا بر ها تست شوند. دقت كنيد كه بدون سر و صدا و به راحتي بايد پايين و بالا شوند. برف باك كن ها فراموش نشود. كيلومتر و آمپر بنزين معاينه شود. كمربند ها باز و راستي زنهار و خيانت شوند. ترمز دستي را خوابانده و چلچراغ هاي مانع را چك نماييد. صندلي را جلو عقب برده و آن را به عطا چك كنيد. صندلي نقش مهمي در رانندگي دارد. سطح آن را به محاسن مداقه نماييد. و در بعد طبيعت كيلومتر خودرو مطمئن شويد كه اغلب از ۹۹ كيلومتر طي نكرده باشد.تجهيزات خودروي كرايه شده را امتحان كنيد، اتومبيل كرايه اي داراي تجهيزات اضافي هست يا خير!! به طور معمل ماشين هاي كرايه اي بايد داراي يك عدد لاستيك زاپاس ، آچار چرخ و يك عدد جك باشند تا در اثنا پنچر كردن لاستيك از آن ها بتوانيد استفاده كنيد.چراغ هاي ماشين فراموش نشود. براي چك كردن چلچراغ ها خوب است كه يك همراه با خود داشته باشيد تا چراغ ها را به خلوص بتوانيد مداقه كنيد.مورد بعدي كه بايد به آن دقت نماييد رنگ خودرو و بدنه آن است. بايد رنگ اتومبيل را با چيزي كه مد نظر تان بوده است معادل سازي دهيد. احتمال وجود خش و خطوط و يا فرورفتگي و ضربه در اين زمان به حداقل مكلف است اما شما باز هم اين هيئت نهج وجد را امعان كنيد چرا كه در صورتي كه ورقه تحويل ماشين را امضا كرديد ديگر كار از كار ميگذرد.
تمام آنچه كه بايد براي اجاره خودرو بدانيد
اما مورد ديگر كه از نظر ادامه كار براي شما بسيار اهميت مي تواند داشته باشد و باعث اطمينان خاطر و دلگرمي شما باشد بيمه و كارت ماشين وسيله است،اما نكته اي كه وجود دارد در هنگام بستن قرارداد بهتر است از شرايط آن آگاه باشيد و تعهدي خارج از عرف را نپذيريد زيرا اين كار باعث دردسرهاي ثانويه براي شما مي شود.درست است سوار شدن ماشين هاي آخرين مدل لذت بخش است اما مي توانيد اين لذت زودگذر و در پايان با تلخي همراه باشد.از قبيل نكاتي كه بايد در قرار داد موذد توجه واقع شود اين است در ادامه به آن اشاره مي كنيم در ماده 674 كه در حال حال حاضر پايه غيرشرعي جرم جفاجويي و وفاداري در بسته را تشكيل مي دهد اشعار مي دارد هرگاه مايملك جابه جاكردني يا غيرمنقول يا نوشته هاي از قبيل چك سوداي اول (فروشنده) تير و قبض و نظاير آن به نشاني سود يا بسته يا رهن يا براي وكالت يا هر كاري با حق الزحمه يا بي پاداش به كسي داده شود و به اين مناسبت پس بوده است كه اشياء مذكور مستردد شود و يا به مصرف معيني برسد شخصي كه آن اشياء نزد اوبوده آنها را به ضرر مالكين يا متصرفين آنها استفاده يا تملك ضبط قبض دست اندازي غصب دزدي اختيار يا تلف يا مفقودذ نمايد ، به حبس 6 ماه تا 3 سال محكوم خواهد شد.اجاره سواري بر اساس مدت زمان به دو دسته شاخه مي گردد كه شامل اجاره كوتاه مدت و اجاره بلند مدت مي باشد. اجاره كوتاه مدت براي خودرو هاي بدون راننده دست كم 3 روز و حداكثر 30 روز مي باشد. به سبك از كرايه مايه بدون راننده كه در صورت مرتبط بودن شرايط و پذيرفتن قوانين و مقررات اين موسسه مي باشد مي توانيد ماشين مورد نظر خود را در يكي از ايستگاه هاي خلل ناپذير و يا متغيير اين مجموعه تحويل رنجيده و با توجه به نياز خود در هر ايستگاه مد نظر خود رد دهيد.تمام آنچه كه بايد براي اجاره خودرو بدانيد

شرايط متداول بيمه اتومبيل هاي كرايه اي

در بين اجاره دهندگان خودرو در شهرهاي و مناطق آزاد مانند كيش به صورت زير مي باشد.كليه ماشين هاي اين كلكسيون داري بيمه شخص سومين و بيمه بدنه معتبر با كامل ترين سطح پوشش بيمه اي مي باشد.

       
 • بيمه شخص ثالث ضرر مالي به خودرو شخص جلو تا دينار 60000000 ريال نهان سازي مي دهد.
 •      
 • بيمه شخص ثالث در اضرار هاي كوك و نقص عضو براي سرنشينان سواري اجاره اي و سرنشينان سواري هم پايه را تا سرمايه 20000000 درهم مستورسازي مي دهت
 •      
 • در صورت تمايل به استتار بيمه اي اضافه مي توانيد سرمايه پوشش خصارتي را تا سقف 90000000 درم افزايش دهيد.
 •      
 • بيمه بدنه ضرر مالي به وجود آمده را تا سقف حداكثر 80% نهان سازي مي دهد و مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصيل به هزينه دولت ياموسسات شهريه خودپرداخت بيمه به عهده اجاره كننده موتور مي باشد.
 •      
 • مشتريان اجاره ماشين اين شركت مي توانند با خريد بيمه اضافه نقد پوشش بيمه را تا سقف 95% افزايش دهند و ديگر مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصيل به هزينه دولت ياموسسات شهريه فرانشيز از مشتريان دريافت نمي گردد.

مدارك مورد نياز براي اجاره خودرو

مدارك لازم براي كرايه و اجاره خودرو بدون راننده در اكثر موسسات و شركت هاي  كرايه خودرو و اجاره اتومبيل تا حدودي شبيه هم مي باشد كه درادامه براي شما اين موارد را ذكر خواهيم كرد.

براي افراد ايراني و تابع ايران مدارك شامل موارد زير مي شود

براي اتباع ايراني كه متقاضي دربست خودرو و كرايه اسباب ميباشند اقلاً يكي از مدارك ذيل جهت اجاره خودرو بدون راننده و كرايه ماشين بدون راننده الزامي مي باشد

       
 • موتور شخصي به همراه سند و مدارك آن به نام متقاضي كرايه ربح سواري و اجاره ادات كه مي بايست به موسسه اجاره موتور تبديل شود.
 •      
 • سند ملكي معتبر به نام متقاضي دربست موتور و منفعت ابزار كه دست كم مرتبت آن به مدل خودروي دربست اي باشد.
 •      
 • علاوه بر مدارك فوق ارايه كارت شناسايي معتبر از سوي متقاضي اجاره ماشين و دربست افزار الزامي مي باشد.
 •      
 • وديعه وجه نقد به ريال و يا هر گونه ارز عقبي اعم از دلار و يورو و … به معيار ۷ الي ۱۰ درصد ارز كارشناسي خودروي استجاره اي

تمام آنچه كه بايد براي اجاره خودرو بدانيد

مدارك مورد نياز براي افراد تابعيت خارجي دارند

       
 • نظر ادراك بليت برگشت متقاضي كرايه ربح موتور و كرايه اتومبيل
 •      
 • ويزا يا پاسپورت مستدعي كرايه موتور و سود ماشين
 •      
 • وديعه نقدي به هر ارزي اعم از ريال دلار يورو و …به نمونه و غيراستاندارد ۷ الي ۱۰ درصد ارز خودروي كرايه ربح اي
 •      
 • لازم به ذكر است متقضيان استجاره سواري و كرايه ماشين كه به راننده نياز دارند تنگ دست به تامين وثايق و مدارك فوق ندارند.
 •      
 • متقضيان دربست ماشين و كرايه اتومبيل كه قصد دربست اثاث عروس دارند ارايه كارت عروسي قهراً و اختياري مي باشد.

مدارك متداول براي اجاره خودرو در كيش به شرح زير مي باشد

       
 • همراه داشتن گواهينامه معتبر الزامي و بسيار ضروري مي باشد
 •      
 • كارت شناسايي معتبر براي فردي كه مي خواهد ماشين را اجاره كند
 •      
 • يك برگ چك بنام شخص مستاجر و يا يكي از همراهان كه جهت امضاء قرارداد حضور داشته باشند كه چك نيز به ارزش تقريبي اتومبيل در وجه شركت تنظيم خواهد شد اين چك براي ضمانت بوده پس در زمان تحويل گرفتن خودرو اين كار بايد به دقت انجامك شود
 •      
 • در صورت نداشتن چك مبلغ يك الي پنج ميليون تومان پول نقد كه با در نظر گرفتن به نوع و مدل اتومبيل تفاوت خواهد داشت
 •      
 • مبلغ دويست هزار تومان وجه نقدي بابت خلافي احتمالي كه ده روز نزد شركت خواهد ماند و پس از اين مئدت به حساب فرد بازگردانده مي شود

تمام آنچه كه بايد براي اجاره خودرو بدانيد

نكات پاياني كه بايد در هنگام اجاره خودرو به آنها توجه كرد شامل :

       
 • مدت زمان اجاره روزانه 24 ساعت مي باشد.
 •      
 • هزينه سوخت بعهده اجاره كننده مي باشد و چنانچه داراي كارت مواد سوختي سوخته باشيد مي توانيد از آن نيز در جزيره كاربرد نماييد. مي توانيد بنزينمواد سوختي سوخته سواري را از دو پمپ بنزين جزيره كيش درمنطقه گلديس و منطقه فارور تأمين نماييد.
 •      
 • مبلغ 200 هزارتومان بابت جرائم احتمالي رهنموني و رانندگي به مدت اقلاً سه روز و حداكثر ده روز نزد اجاره دهنده موتور هميشگي خواهند ماند و پس از روشن شدن وضعيت خلافي سواري به شما تسليم داده خواهد شد.

همانطور كه گفته شد نوروز يكي از بهترين فرصت ها براي سفر مي باشد ، شما از امروز مي توانيد تمام كارهاي خود را براي سفر آماده كنيد، تكنولوژي اين كار را براي شما تا حد بسيار زيادي تسهيل كرده است، تنها با فشردن چند دكمه مي توانيد خواسته هاي خود را انجام دهيد و بهترين برنامه ريزي را با توجه به نياز خود ترتيب دهيد. بسياري از اين شركت ها سامانه ثبت شكايت دارند و شما مي توانيد به راحتي مشكلات خود را با آنها در ميان بگذاريد. مطمئنا با اجاره خودرو در تور كيش مي توانيد يكي از بهترين تورهاي ايران را با لذتي دوچندان تجربه كنيد.
منبع: http://kishqeshm.ir 

 

امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۷ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۱۷:۲۶ ] [ ملودي ] [ نظرات (0) ]
[ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 13
دیروز : 26
افراد آنلاین : 1
همه : 3971
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد / سایت تفریحی / ربات تلرسام / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ /  گیربکس اتوماتیک خرید از بانه / قیمت گوشی سامسونگقیمت گوشی آیفونخرید لپ تاپ استوک / انجام پروژه متلب / چگونه جذب خود کنیم / قالیشویی در رشت / انجام پروژه های متلب /سایت ایرونی / عکاسی صنعتی / بازی اندروید / آموزش فتوشاپ / telegram channel subscribers / چت روم / خرید آبنما خانگی /  قیمت آجر / خدمات گرافیک فیلابی / دستگاه حضور و غیاب / باران چت